O nás

Společnost PROFI CREDIT je významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku, v Bulharsku a v Rusku. Je úspěšnou společností se stabilním a výkonným týmem.

Základní filozofií společnosti PROFI CREDIT je osobní přístup. Půjčky a úvěry nabízí prostřednictvím sítě úvěrových poradců, kteří jsou připraveni klienta kdykoliv navštívit, ale své služby poskytují i v kamenných pobočkách. Jen v České republice je na tisíc úvěrových poradců, kteří zájemcům o půjčku nebo úvěr pomáhají vybrat ten nejvhodnější produkt.

Nebankovní půjčky v Kroměříži a okolí

Nabízíme půjčky a úvěry pro Kroměříž a okolí. Půjčky pro občany obce Bařice-Velké Těšany (Bařice, Velké Těšany), Bezměrov, Blazice, Bořenovice, Brusné, Břest, Bystřice pod Hostýnem (Bílavsko, Hlinsko pod Hostýnem, Rychlov, Sovadina), Cetechovice, Dřínov, Holešov (Dobrotice, Količín, Tučapy, Všetuly, Žopy), Honětice, Horní Lapač, Hoštice, Hulín (Chrášťany, Záhlinice), Chomýž, Chropyně (Plešovec), Chvalčov, Chvalnov-Lísky (Chvalnov, Lísky), Jankovice, Jarohněvice, Karolín, Komárno, Koryčany (Blišice, Jestřabice, Lískovec), Kostelany (Lhotka, Újezdsko), Kostelec u Holešova (Karlovice), Kroměříž (Bílany, Drahlov, Hradisko, Kotojedy, Kroměříž, Postoupky, Těšnovice, Trávník, Vážany, Zlámanka), Kunkovice, Kurovice, Kvasice, Kyselovice, Lechotice, Litenčice (Strabenice), Loukov (Libosváry), Lubná, Ludslavice, Lutopecny (Měrůtky), Martinice, Míškovice, Morkovice-Slížany (Morkovice, Slížany), Mrlínek, Němčice, Nítkovice, Nová Dědina, Osíčko, Pacetluky, Pačlavice (Lhota, Pornice), Počenice-Tetětice (Počenice, Tetětice), Podhradní Lhota, Prasklice, Pravčice, Prusinovice, Přílepy, Rajnochovice, Rataje (Popovice, Sobělice), Roštění, Roštín, Rusava, Rymice, Skaštice, Slavkov pod Hostýnem, Soběsuky (Milovice, Skržice), Střílky, Střížovice, Sulimov, Šelešovice, Troubky-Zdislavice (Troubky, Zdislavice), Třebětice, Uhřice, Věžky (Vlčí Doly), Vítonice, Vrbka, Zahnašovice, Záříčí, Zástřizly, Zborovice (Medlov), Zdounky (Cvrčovice, Divoky, Lebedov |Nětčice, Těšánky), Zlobice (Bojanovice), Žalkovice, Žeranovice.

Kontaktujte nás

PROFI CREDIT Czech, a. s.
Michael Jičínský
Dobrovského 1
682 01 Vyškov

Mobil: +420 607 763 531
E-mail: michael.jicinsky@seznam.cz